Девичник в Каппадокии: 11-14 сентября 2021

Я взнала про @girlsintravel приблизно 5 років тому, від @eugeniahavrylko. Тоді я підписалась на їх аккаунт, і думками їздила з ними в тури вже разів 150, а фізично вийшло тільки зараз)

Я довго не наважувалась бо спочатку з подорожами ми прекрасто справлялись вдвох з @roma_kontsemal , а потім 2,5 я роки не хотіла залишати Томаса ні на день, і дякую @roma_kontsemal за те що, можна сказати, заставив мене таки поїхати в тур самій. Прекрасно справлявся з Томасом сам чим давав мені відчути себе спокійно і вільно впродовж 4х днів?

Поїздка дала мені приблизно в 1000 раз більше, ніж я від неї очікувала.

Всі ці дні з нами були supergirl @alicescope — Аліса — це якась магія) це вогонь якій запалює всіх навколо. А ще вона бог дипломатії і комунікабельності. Аліса вирішить всі проблеми, і владнає всі конфлікти ще до того як вони з’являться. Аліса — ♥️

Другим куратором була @aanastasiya.volkova Настя — була душею, спокійна, добра і уважна. А ще, Настя дуже красива!)) кожного разу коли я на неї дивилась, я думала — боже, ну яка ж вона гарна!)
І при цьому в неї зовсім не жіночі захоплення) Вона водить тури в гори Непалу, займається клаймбіноом, і літає на пароплавні.

На протязі всієї поїздки з нами були 2 гіда чоловіки турецької і азербайджанськоі національності, які всюди їздили з нами, розповідали історію кападокіі і просто допомагали у вирішенні будь якого питання — обміняти гроші, перекласти щось з турецької на російську/англійську, замовити їжу, подати руку там де високо чи слизько, вивести з печери коли страшно ?, і навіть просто потримати сумочку і речі поки ми фоткались ♥️. Неймовірно ввічливі, стримані. Вони завжди заявляли коли потрібно, і зникали коли ми справлялись без них ??‍♀️.

Нам показали кападокію у всій красі. Це не просто фото на фоні повітряних куль. Це гори, каньйони, ріки, культура, кухня, верхові прогулянки, гончарські студії, релігія, і саме головне — люди ♥️

Дякую, це було неймовірно!

Татьяна Грабовская
Киев, Украина
Наши следующие путешествия